Navigator

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza na pokojnom mieste nad strmým brehom, asi 300 m od centra. Nájdete tu niekoľko nákupných a zábavných možností. Najbližšia pláž Praia da Mareta je vzdialená cca. 300 m.

adresa:
Rua Infante d. Henrique
8650-381 Vila de Sagres
Tel .: 351 282 624354
Fax: 351 282 624360

Vlastnosti:
Hotel má 55 obytných jednotiek. K vybaveniu patria výťahy, WIFI a parkovisko. Vonku sa nachádza bazén a slnečná terasa. Domáce zvieratá sú povolené (za poplatok).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán s 1 spálňou
Útulné izby majú kombinovanú obývaciu izbu a spálňu s kuchynským kútom, samostatnú spálňu, kúpeľňu a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, trezor, televízor, telefón, sušič vlasov, chladnička, mikrovlnná rúra a opekač.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Kontinentálne raňajky. Obed alebo večera sa podávajú v miestnej reštaurácii v blízkosti hotela (asi päť minút chôdze od hotela).


Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.