Calypso

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie (hotel) sa nachádza v meste Marsalforn. More (Stredozemné more) sa nachádza priamo pri objekte. Najbližšie zábavné zariadenia sa nachádzajú v niekoľkých krokoch. K dispozícii je tiež supermarket a niekoľko obchodov v okolí. Najbližšia atrakcia je Ggantija Megalithic (6 km). Najbližšie mesto Ir Rabat je cca. 4 km ďaleko. Letisko: MLA cca. 40 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 100 izieb rozložených na 8 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), salónik, 2 výťahy a bar, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch). K vybavenosti patrí niekoľko reštaurácií (ázijských a stredomorských) s klimatizáciou. Kaviareň ponúka aj malé jedlá. K bazénu patrí aj bazén, bar pri bazéne (sezónne) a slnečná terasa (sezónne). Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba: s vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou, ventilátorom, balkónom/terasou, rádiom, telefónom, TV, minibarom (za príplatok) a trezorom.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more alebo s výhľadom na záliv (Bay View), čiastočným alebo úplným výhľadom na oceán sú k dispozícii za príplatok.


 

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia

Pre polpenziu: raňajky formou bufetu a večere v závislosti od kapacity formou bufetu alebo formou menu
Plná penzia: ďalší obed

Deti (v závislosti od sezóny):
- Vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: potápanie, slnečná terasa vo wellness centre
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (za poplatok): Tenisový kurt
 - Živá hudba raz týždenne

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Napätie: 240 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

správu Adresa:


Upozorňujeme, že v bezprostrednej blízkosti hotela stavebné práce prebiehajú. Tam môže byť optická a akustická postihnutia.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Životné prostredie:
Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 bude účtovaný poplatok vo výške 0,50 EUR na osobu a noc (max. 5, - EUR na osobu/pobyt). Táto daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí byť zaplatená priamo hosťom v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Čas prepravy z letiska na Gozo (vrátane trajektového prechodu z Cirkewwy) je cca. 2-3 hodiny.