Cornucopia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel má ideálnu polohu na okraji pokojnej dediny Xaghra. Do všetkých destinácií Gozo je to 10 minút jazdy. Populárna zátoka Marsalforn, malebná piesočná pláž Ramla Bay alebo rovinatá skalnatá pláž Ghajn Barrani sú len kúsok od hotela. Obchody, reštaurácie, bary, nočné kluby a verejná doprava sú v pešej vzdialenosti.

Vlastnosti:
Rekreačná osada má 48 izieb.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Súčasťou zariadenia je trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Ďalšie vybavenie komplexu zahŕňa TV miestnosť a knižnicu.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku rekreačnej dediny.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba, služba prebudenia a práčovňa.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu a kúpeľňu, klimatizáciu a ventilátor pre pohodlné vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynka má chladničku, mini chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Na zvýšenie komfortu cestujúcich je k dispozícii lis na nohavice. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Ak chcete byť aktívni počas cestovania, môžete si vychutnať tenis a kúpele, ako aj plavbu na bicykli/horskom bicykli, posilňovňu a biliard. Poskytovatelia tretích strán tiež ponúkajú telocvičňu. Vo večerných hodinách môžu hostia ukončiť deň živou hudbou.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú kaviareň a bar. Komplex ponúka ubytovanie na noc s raňajkami a polpenziou ako rezervovateľné stravovacie služby. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú lahodné a pestré.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v dedine: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.