Copthorne Orchid Hotel Penang

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na pláži Tanjung Bungah a ponúka hosťom exkluzívnu súkromnú pláž, ktorá je prístupná len z hotela.Piesok piesku je obklopený skalami, cez ktorých medzery môžete vidieť bujné tropické stromy a kríky, takže pláž je tak malebná a jedinečná.Hostia hotela môžu oddýchnuť od rušivých predajcov suvenírov a zvedavého pohľadu ľudí.Je to ideálne útočisko z túžby a ruchu mesta, ideálne miesto na únik zo všetkého.Pláž je vo veľkej vzdialenosti od hlavnej cesty, ďaleko od hluku a obťažovania.Po 8 minútach jazdy sa hostia dostanú do bankového a nákupného centra.Nemocnica, lekáreň, reštaurácie, stánky rýchleho občerstvenia, pekáreň a drogéria sú ľahko dostupné pešo.Georgetown je cca. 10 km a medzinárodné letisko je vzdialené asi 31 km.

adresa:
Tanjung Bungah
Penang 11200
Tel .: 60 4 8923333
Fax: 60 4 8923303

Vlastnosti:
Hotel víta hostí v 318 izbách. K dispozícii je výťah, ktorý je dostupný na väčšine poschodí. Klimatizované zariadenie ponúka hotelový trezor, zmenáreň, izbovú službu, službu prania bielizne, konferenčnú miestnosť a biznis centrum. Prístup na internet vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom. Ubytovanie má bezbariérové ​​zariadenie. Okrem toho existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prezeranie. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútornej klímy. Vo väčšine izieb je štandardne k dispozícii balkón. K dispozícii je tiež minibar. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľne majú sušič vlasov. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Stravovanie:
Hostia majú k dispozícii jedáleň a bar. Všetky tri hlavné jedlá presvedčiť s výberom jedál, obed a večera hostia vychutnať v menu forme.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským ihriskom je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny, salónu krásy a masážnych procedúr. K ďalším výhodám patrí zábavný program pre deti s množstvom aktivít.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.