Helena Christina

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Komplex sa nachádza v krásnej krajine s výhľadom na ostrov Rhodos. Najbližšia autobusová stanica je asi 50 m. Odtiaľ sa autobusom dostanete do známeho starého mesta Rhodos. Je vzdialený 3 km od pláže Ialyssos a 5 km od turistického centra Faliraki a 6 km od starého mesta Rhodos. Letisko Rhodos je vzdialené asi 8 km.

adresa:
Parodos Nikifor Vretakou
Asgourou
Rhodes 85100
Tel .: 30 22410 68509
Fax: 30 22410 68509

Vlastnosti:
Hostia sú vítaní v hale s recepciou a službou registrácie/odhlásenia. K dispozícii sú výťahy na väčšinu poschodí. Klimatizovaný hotel má trezor a práčovňu. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K areálu domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete so svojím vlastným autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán s 1 spálňou
(cca 45 m²) Apartmán pozostáva z kombinovanej obývačky, kuchyne a jedálenského kúta, samostatnej spálne, kúpeľne a balkóna s výhľadom do záhrady. K vybaveniu patrí klimatizácia (za príplatok), telefón s priamou voľbou, kuchynský kút, chladnička a televízor.
rodinné izby
(cca 50 m²) S rovnakým vybavením ako apartmán s 1 spálňou, rodinná izba je priestrannejšia a môže byť vybavená 2 prístelkami.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť s raňajkami formou bufetu (formou bufetu).

Šport/Zábava:
Pri flexibilných voľnočasových aktivitách si môžete vybrať zo športových a zábavných možností domu. Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na pár kôl, deti dostanú svoje peniaze do detského bazéna. Na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi si môžete užiť dovolenku. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Za poplatok si hostia môžu vychutnať surfovanie.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.