Jen Male (ex: Traders Male)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Nachádza sa 5 minút chôdze od živej rybí trh Malé Island, od Sultan Park so svojimi krásnymi kvetmi a štíhlych minaretov starého piatok mešity. existuje niekoľko reštaurácií, barov a verejnej dopravy v okolí. Male Airport km za niečo málo cez 3 trajektom.

adresa:
Ameer Ahmed Magu
20096 krát
Tel .: 960 3300888
Fax: 960 3300790

Vlastnosti:
Moderné hotelovej hale dominuje drevo a zrkadlových prvkov, kde sú hostia uvítání priateľským zamestnancov pri horúcom maldivskej. Môžete v jednom zo 117 pohodlné miestnosti lóže tejto kuriózne hotela a natiahnuť na infinity bazén na strešnej terase s výhľadom na more s nápojom. Elegantný sála pojme až 200 hostí, je vybavený bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. Ostatné zariadenia v klimatizovaný hotel patrí check-out servis 24 hodín denne.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Deluxe
(24m²) Všetky izby sú vybavené kúpeľňou sušič vlasov, televízia, bezplatné bezdrôtové pripojenie, mini bar (za poplatok), trezorom, telefónom a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
double Executive
(Cca 38 m) s rovnakými vlastnosťami ako Deluxe Táto izba ponúka viac priestoru pre relaxáciu a balkón.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.

Šport a zábava:
Vo wellness centre nájdete mnoho kúpeľné procedúry, vrátane relaxačných masáží a luxusné ošetrenie tváre. Hostia sa môžu dívať z okrajov bazéna na streche pri mori, kúpanie v jednom z potápania s rajami a farebné morské anjelov, alebo si výlet do okolia koralových ostrovov relaxovať na dokonalé biele, lemovaných palmami piesočné pláže.

Green Tax:
Upozorňujeme, že niektoré hotely v Maldivách zelenej dane z cca. USD 6, - je vyberaná na osobu a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania a platí sa hosťom na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Prenos informácií:
Upozorňujeme, že pre každú rezerváciu sa vyžaduje rezervácia, a to ako paušálna sadzba, tak i cena za hotel. Prevodná cena je už zahrnutá vo vašej konečnej cene a nemusí sa platiť miestne. Pri rezervácii bez letu je zákazník povinný zaslať presné údaje o leto do JT Touristik GmbH 7 dní pred odletom. Ak sú podrobnosti o lete uvedené neskôr, organizácia prevodu nemôže byť zaručená.

prenos:
Prevod je zahrnutý vo vašich rezervovaných službách a je vykonávaný motorovým člnom. Ak si prajete prepravu hydroplánom, dajte nám prosím vedieť a radi si ho rezervujeme za príplatok.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Pre Vašu informáciu:
Pripomíname, že pre nočné lety, ktoré majú čas príletu cca. 05:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, check-in v hoteli bude v deň príchodu od 14:00.

Cena: Neskoré check-out:
Odlety od 14:00 budú účtované do zvyšku dňa až do odchodu. To závisí od výšky dennej sadzby. Dodatočné náklady obdržíte spolu s faktúrou/potvrdením cesty. V prípade akýchkoľvek otázok je k dispozícii naše servisné stredisko.

Alkohol sa neposkytuje v hoteloch na hlavnom ostrove Male.

Psy nie sú povolené na Maldivách.

Správanie Poznámka:
Nachádza sa na ostrove, ktorý je obývaný miestnymi obyvateľmi. V súlade s právnymi predpismi, ktoré nie je dovolené hostí na ostrove počas svojho pobytu, nosiť bikiny alebo podobného plaviek. Verejná spotreba alkoholu je zakázané. Je však možné usporiadať výlety na piknik ostrovy pre hostí, kde neplatia tieto obmedzenia.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.