Oudaya Hotel & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Marrakech, len pár minút od námestia Djemaa El Fna a námestia Mohammeda V., kde si hostia môžu prehliadnuť remeselné obchody. Navyše sa nachádza železničná stanica a zastávky verejnej dopravy.

Vlastnosti:
Môžete sa ubytovať v jednom z 15 apartmánov a 77 dvojposteľových izbách. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a obchodné centrum. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Navyše je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Hostia si môžu vychutnať rôzne aktivity vo svojom voľnom čase, vrátane kúpeľov a za poplatok saunu a parnú miestnosť.

Stravovanie:
Ubytovacie zariadenie ponúka jedáleň a bar v jedálni. Hotel ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Pre stravovanie je možné vybrať raňajky, obed a večeru.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.