Paguera Treff Boutique Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Malý rodinný hotel sa nachádza na populárnej promenáde Paguera a je vzdialený cca. 30 m od jemne svahovitého piesočnatej pláže. Centrálna poloha je ideálna pre dobrodruhovú dovolenkárov. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo obchodov, barov, kaviarní a reštaurácií. Autobusová zastávka s dobrým spojením do hlavného mesta ostrova Palma je vzdialená asi 50 metrov. Mesto Magaluf je cca. 6 km ďaleko a letisko Mallorca je v cca. 34 km vzdialenosť.

adresa:
Avenida de Paguera 31
07160 Paguera
Tel .: 34 971 686098

Vlastnosti:
Hotel pozostáva z celkom 38 izieb, rozmiestnených na troch poschodiach a obsluhovaných výťahom.K vybaveniu patrí vstupná hala s 24-hodinovou recepciou a zariadenie pre zdravotne postihnutých.V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne.K dispozícii je tiež bazén v dobre udržiavanom vonkajšom priestore, kde si môžete oddýchnuť.Na pláži sú k dispozícii deštníky a lehátka, uteráky pri bazéne za poplatok.Máte možnosť prenajať si bicykle alebo auto.Okrem toho hotel ponúka konferenčné miestnosti s vhodným vybavením pre vaše firemné stretnutia.Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti.Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby sú vybavené sprchou alebo vaňou/WC, klimatizáciou, TV, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), telefónom a balkónom alebo terasou.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Double Superior Balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard, izby navyše ponúkajú zariadenie na prípravu kávy a čaju a župan.
Junior Suite Superior s výhľadom na more
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard ponúka izby navyše zariadenie na prípravu kávy a čaju, župan, chladničku a kuchynský kútik.


Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Ponúkaná polpenzia zahŕňa raňajky formou bufetu a večere so štartovacím a dezertným bufetom. Hlavný chod sa slúži ako voľba menu.
Plná penzia
Ponúkaná plná penzia zahŕňa raňajky formou bufetu, obed ako výber jedálneho lístka a večere so štartovacím a dezertným bufetom. Hlavný chod sa slúži ako voľba menu.

Šport a zábava:
Hotel sa špecializuje na triatlonistov a cyklistov. Preto dostávajú bicykle za poplatok. Okrem toho je miestne prostredie ideálne pre pešiu turistiku.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.