The Panorama Hill

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza na okraji mesta Kusadasi, cca. 500 m od dlhej piesočnatej pláže. V cca. Zastávka autobusu je vzdialená 150 m. Po cca. 500 m od najbližších barov, reštaurácií, nákupných a zábavných zariadení. Centrum mesta Kusadasi je cca. 1,5 km ďaleko. Letisko Izmir je cca. 73 km.

Vybavenie: Komplex má celkovo 125 izieb na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí klimatizovaná hala s recepciou a vstupnou halou, výťah, prístup na internet/WLAN, dva bary, hlavná reštaurácia, špeciálna reštaurácia, mini-trh, izba a práčovňa (za poplatok) a parkovisko. Vonku je bazén s integrovaným detským bazénom. Plážové stoličky, vankúše a dáždniky sú pri bazéne a na pláži vrátane osušky proti kauci.

Ubytovanie: Pobyt v pekne zariadených štandardných izbách s vaňou alebo sprchou/WC, fénom, individuálne ovládanou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, prístupom na internet (za poplatok), trezorom, minibarom, parketovou podlahou a balkónom. Prípadne môžu byť izby s výhľadom na more rezervované rovnakým vybavením. Rodinné izby sú zariadené ako štandardné izby a pozostávajú z kombinovanej obývačky/spálne a samostatnej spálne.

Stravovanie: All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšie kávu/čaj a pečivo, ako aj miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.

Šport/údržba: Bez poplatku: turecký kúpeľ, sauna, fitnes, stolný futbal, šípky a stolný tenis. Za poplatok: masáže a kúpeľné procedúry.

Deti: detské ihrisko a integrovaný detský bazén.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().