Filion Suites Resort und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Stredisko je na strane a mimo rybárskej dediny Bali. Bali je cca. Vzdialenosť 2,5 km a mnoho nákupných a zábavných možností. Letisko Heraklion je vzdialené asi 45 km. Kyvadlová doprava na pláž 5 krát denne v cene.

vybavenie:
Stredisko má 72 ubytovacích jednotiek, niekoľko reštaurácií (hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, snack bar), salónik bar, internetový kútik (za poplatok), kúpeľné centrum (za poplatok), krytý bazén, dva vonkajšie bazény, terasa s terasou. Ležadlá a slnečníky (v cene).

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba Superior (cca 25 m²): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom na vlasy, satelitnou TV, klimatizáciou (individuálne regulované), Wi-Fi (zdarma), rýchlovarnou kanvicou s príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a balkónom alebo terasou.

Rodinná suita, 1 spálňa (40 m²): Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Superior, spálňa a obývacia izba s ďalšou rozkladacou pohovkou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Prosím, šaty s jedlom by ocenili.

Deti (v závislosti od sezóny):
Detský bazén, detské ihrisko, detské postieľky na vyžiadanie.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):


Za poplatok: tenisový kurt, kúpeľné centrum s masážami a procedúrami. Upozorňujeme, že kúpele sú určené len pre hostí starších ako 16 rokov.
Je poskytované zadarmo: basketbal a stolný tenis.

Ostatné:
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Vypočíta sa podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 0,50 EUR
3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 1,50 EUR
4 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 3 EUR
5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 4 EUR
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka môžu byť vykonané pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platnú identifikačnú kartu a/alebo pas.