Diamonds Mapenzi Beach

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Perex

Hotel Diamonds Mapenzi Beach je postavený v tradičnom štýle. Je vhodný pre rodiny s deťmi aj pre páry. Pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním alebo s výletmi na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.


Poloha

Hotel Diamonds Mapenzi Beach stojí na severovýchode ostrova Zanzibar priamo na bielej pláži Kiwengwa. Stredisko Pwani Mchangani je vzdialené 5 km. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti približne 45 km.


Pláž

500 m dlhá • priamo na dlhej bielej pláži s jemným pieskom


Ubytovanie

"Svoju dovolenku na Zanzibare v rezorte Diamonds Mapenzi Beach strávite v luxusných bungalovoch v africkom štýle. V rezorte ich je spolu 87. Izby typu Garden sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou, ventilátorom, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok), moskytiérou, rýchlovarnou kanvicou a majú terasu. TYPY IZIEB Garden majú rozlohu 30 m2.Superior majú rozlohu 35 m2, väčšiu terasu a sú bližšie pri pláži.Beach Villas (4*+) majú rozlohu 40 m2, stoja priamo na pláži."


Stravovanie

Hotel Diamonds Mapenzi Beach ponúka hosťom služby all inclusive, do ktorého patrí: "Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov.Lokálne alkoholické nápoje a nealko a vybrané miešané nápoje.Drobné občerstvenie v bare pri bazéne a plážovom bare.Možnosť obedov v Beach Grill reštaurácii.Možnosť večerí v pizzérii.Domáca zmrzlina a sorbet počas obeda a večere.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť."


Vybavenie a služby hotela

HOTEL: Hotel Diamonds Mapenzi Beach má impozantnú vstupnú halu, TV kútik s hrami Nintendo a Wii, obchod so suvenírmi, lobby s recepciou. Wi-Fi pripojenie je v lobby zdarma. REŠTAURÁCIE:V reštaurácii The View sa podávajú jedlá formou bufetu, medzinárodná kuchyňa a lokálne špeciality. Konajú sa v nej aj tematické večery. Ocean Reef Beach Grill ponúka špeciality z grilu. K dispozícii je tiež pizzeria Nakupenda a a la carte reštaurácia Suli Suli so špecialitami s plodmi mora, bar Hibiscus pri bazéne a plážový bar Upepo. BAZÉNY V tropickej záhrade sa nachádza vonkajší bazén, pri ktorom sú ležadlá, slnečníky aj uteráky zdarma. ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene fitnes centrum, plážový volejbal, stolný tenis, tenis, kanoe, windsurfing. Okrem toho sú k dispozícii za poplatok aj ďalšie aktivity ako šnorchlovanie, potápanie, kite surfing, katamarán, výlet za korením, výlet do Stone Town, rybársky výlet, safari, taxi do Stone Town, TV hry, večerný program a diskotéka.  WELLNESS & SPA: Mvua African Rain Spa ponúka procedúry založené na afrických, ázijských a európskych tradíciách. Wellness a spa procedúry sú za poplatok.  TIPY NA VÝLETY :Počas dovolenky na Zanzibare môžete podniknúť niekoľko výletov. K nim patrí napríklad:Safari – jednodňový výlet vás vezme do prírodnej rezervácie Menay Bay.Ostrov väzenia (Prison Island) – na ostrov vedie krátka cesta loďou z hlavného mesta Stone Town. V minulosti slúžil na zadržiavanie otrokov, dnes je tu korytnačia rezervácia.Spice Tour (Cesta za korením) – Zanzibaru sa hovorí aj Ostrov korenia. Objavte počas výletu plantáže s koreninami ako klinček, muškátový orech, kardamón či škorica.Stone Town – exkurzia do centra hlavného mesta vás zavedie na trhovisko, do anglikánskej katedrály, Sultánovho paláca, Domu zázrakov a najstaršej budovy ostrova Portugalského paláca.


Poznámka

Cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.