Protea Hotel President

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento atraktívny mestský hotel sa nachádza v centre mesta Kapského Mesta, na úpätí Lions Head. Bendry Bay Promenade a pláž sú len pár metrov od komplexu. V blízkosti nájdete Botanické záhrady, Budova parlamentu, Národnú galériu umenia a planetárium. Zastávka MHD je vzdialená len niekoľko minút (cca 100 m). Početné reštaurácie a bary sú cca. 1 km od hotelovej budovy. Diskotéky a obchody sú vzdialené asi 5 km. Lanovka Table Mountain je vzdialená 15 minút jazdy a letiska Kapského mesta cca. 25 minút jazdy autom.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 105 apartmánov.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Služby, ako sú bezpečné a devízové ​​zariadenia zabezpečia pohodlný pobyt.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody je možné využiť na nákupy a prechádzky.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a TV miestnosť.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.K vybaveniu patrí platená služba hlídania detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a sú vybavené klimatizáciou, kúrením a ventilátorom pre pohodlné vnútorné prostredie.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar.Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Najlepšie rekreačné vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, DVD prehrávač a WiFi (zadarmo).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie ponúka bazén s detským kúpaním.Pre relaxáciu sú na slnečnej terase k dispozícii lehátka pod slnečníkmi.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v hoteli, ako napríklad:Cyklistika/horská cyklistika, tenis, plážový volejbal, basketbal, minigolf, golf a jazda na koni.Vodné lyžovanie, windsurfing, vodné lyžovanie, motorové člnkovanie, kanoistika, plachtenie, katamarán, plavba potápanie a aqua-fitness sú tiež k dispozícii pre nadšencov vodných športov.Cestovatelia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov vrátane telocvične, biliardu, bowlingu, squashu a aerobiku.Kúpele s kozmetickým salónom a masážnymi procedúrami nájdete v ubytovacom zariadení.Hotel organizuje zábavný program pre dospelých.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysokoškolské stoličky pre dojčatá. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. V čase obeda je možnosť výberu medzi à la carte a menu a večer medzi bufetom, à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.