Lamai Wanta Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Stredisko sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova, priamo na míle od pláže Lamai. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza mnoho rôznych reštaurácií. Centrum Chaweng je cca. 10 km ďaleko. Letisko Samui je vzdialené cca. 15 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel ponúka celkom 68 izieb a víl. Pre „fyzickú pohodu“ „pobrežnej reštaurácie“ poskytuje thajské a medzinárodné jedlo a plážový bar s výhľadom na pláž. V bazéne neďaleko plážových ležadiel sú k dispozícii zadarmo uteráky a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Deluxe izby: Izby (asi 30 m²) majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič vlasov, TV, klimatizáciu, malú chladničku (bez obsahu), trezor a terasu alebo balkón s posedením a výhľadom do záhrady.

Dostupné možnosti stravovania: B & B: Americké raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy miestnych poskytovateľov.

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli hoteli.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*************************
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve postele typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.