Be Smart Terrace Algarve (ex. Terrace Club)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti Alporchinhos, len 350 m od malebnej pláže Nossa Senhora da Rocha a cca. 3 km od známej pláže Armação de Pêra. Verejnú dopravu nájdete asi 300 m, najbližší supermarket sa dostanete do 700 m a reštaurácie, bary a krčmy sú vzdialené asi 2 km. Na letisko Faro sú cca. 50 km.

adresa:
Quinta Das Palmeiras, BLE
8400-450 Verandy
Algarve
Tel .: 351 282 314 230
Fax: 351 282 315 366

Vlastnosti:
Bytový hotel bol postavený v roku 1995.Klimatizovaný hotel ponúka 185 izieb.K dispozícii je lobby a recepcia pre hostí.K vybaveniu patrí trezor.Wi-Fi je k dispozícii zadarmo. Ubytovacie zariadenie ponúka nasledujúce možnosti stravovania: reštaurácia, jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar.Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc a práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

náznak
Upozorňujeme, že záloha cca. 100 € za apartmán v hotovosti alebo kreditnou kartou.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
štúdio
Štúdiá majú kombinovanú obývačku a spálňu s rozkladacou pohovkou. Okrem toho sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, kuchynským kútom, kúrením, telefónom, TV a prenájom bezpečné a balkónom alebo terasou.
Apartmán s 1 spálňou (2 osoby)
Pekne zariadené apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá s ďalšou spálňou.
2 spálňami (2-6 osoby)
Tieto sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako 1 spálňový apartmán a sú vybavené 2 spálňami a druhou kúpeľňou.
Apartmán Superior
Apartmány Superior sú vybavené apartmánmi s 1 spálňou a môžu byť rezervované až pre 4 osoby.

Upozorňujeme, že deti môžu byť na požiadanie rezervované len pre maximálnu obsadenosť.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detské ihrisko a samostatný detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Medzi cca. V 10:30 a 18:00 budete mať občerstvenie. Medzi 10:30 a 23:00 sú k dispozícii aj nasledujúce nápoje: voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj a miestne alkoholické nápoje (červené a biele víno, ruža, vodka, whisky, brandy a likéry).

Raňajky: 08:00 až 10:00
Obed: 12:30 až 14:30
Večera: 18:30 až 21:30

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Či už hľadáte cvičenie alebo hľadáte relaxáciu, hostia môžu plávať niekoľko dĺžok v jednom z 2 vonkajších bazénov, zatiaľ čo deti majú únikovú plochu. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje. Ďalšie rekreačné zariadenia ponúkané v hoteli aparthotel zahŕňajú cykloturistiku/horskú cyklistiku a biliard. Vo večerných hodinách môžu hostia ukončiť deň živou hudbou.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.