Quinta do Mar da Luz

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na útese s nádherným výhľadom na Atlantický oceán a Burgau. Pláž je vzdialená asi 3 km. Mesto Lagos je cca. Vzdialenej 12 km. Letisko Faro (FAO) je vzdialené 86 km.

adresa:
Sítio da Cama da Vaca
Praia da Luz
8600 Lagos
Algarve
Tel .: 351 282 697 323
Fax: 351 282 697 336

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 60 izieb. Budete privítaní v hale s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok. Hlavná reštaurácia ponúka miestne a medzinárodné jedlá. V stredomorskej záhrade nájdete tri vonkajšie bazény so slnečnou terasou. V bare si môžete vychutnať nápoje a občerstvenie. Ležadlá, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži za poplatok. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
štúdio
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Apartmán s 1 spálňou
Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacou izbou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Kuchynka má chladničku, varné platne, kávovar a mikrovlnnú rúru. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Apartmán 2 spálne
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynka má chladničku, varné platne, kávovar a mikrovlnnú rúru. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).

Šport/Zábava:
Hotel ponúka tenisový kurt a posilňovňu (poplatky sa vzťahujú na niektorých).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.