TRYP by Wyndham Bad Oldesloe Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento biznis hotel vhodný pre rodiny je centrálne umiestnený, s rýchlym spojením do Hamburgu (45 km), Lübeck (25 km) a Kiel. Po asi 1500 m sa dostanete do centra mesta Bad Oldesloe. Najbližšie spojenia do siete verejnej dopravy sú len cca. 300 m od konferenčného hotela. Verejné wellness centrum je vzdialené len 500 metrov.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 140 izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. Hostia majú k dispozícii trezor, prekladateľské služby, izbovú službu, službu prania bielizne, 17 konferenčných miestností a biznis centrum. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie má bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klímu v miestnosti je možné ovládať individuálne regulovaným kúrením. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež minibar za poplatok. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky poskytujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia a WiFi. Súčasťou kúpeľne je sprchovací kút a vaňa. K dispozícii je aj sušič vlasov. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
K dispozícii je celý rad aktivít vrátane cyklistických/horských bicyklov, posilňovne, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, salónu krásy a masáží.

Stravovanie:
Stravovacie možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť a bar, nefajčiarsku reštauráciu s detskými stoličkami pre deti. Ubytovanie ponúka ako rezervovateľnú stravu cez noc vrátane raňajok a polpenzie. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne à la carte jedlá.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.