Regency

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel je vzdialený necelé 3 km od centra Dublinu. Štadión Croke Park sa nachádza 15 minút chôdze od hotela.

adresa:
Swords Road
Drumcondra
Dublin 9
Tel .: 353 1 8373544
Fax: 353 1 8367121

Vlastnosti:
Hostia sa budú cítiť pohodlne v jednej z 275 izieb.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Služby, ako sú bezpečné a devízové ​​zariadenia zabezpečia pohodlný pobyt.Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. K možnostiam stravovania patrí reštaurácia, kaviareň, bar a krčma.Nákupné zábava ponúka supermarket a ďalšie obchody.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok.Ak prídete autom, môžete zaparkovať za poplatok na parkovisku ubytovania.Pre hostí je hosťom k dispozícii aj úschovňa bicyklov.Medzi ďalšie služby patrí starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Moderné izby majú spálňu a kúpeľňu. K vybaveniu patrí telefón s priamou voľbou, sušič vlasov, televízia a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
rodinné izby
Rovnako ako štandardné izby trochu priestrannejšie s inou posteľou typu queen alebo dvoma samostatnými lôžkami.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.

Poznámka k dvojposteľové izby:
Dvojlôžkové izby môžu mať aj 2 oddelené postele.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami u raňajky formou bufetu.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.