Riessersee Hotel Resort (also Riessersee Hotel Sport & Spa Resort)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza na priamom a idylickom mieste na krásnom jazere Riessersee, obklopený jedinečnými horskými masívmi Alp a Zugspitze. Miesto ponúka nielen vynikajúce podmienky zimných športov, ale aj všestranné nákupné a zábavné možnosti. Krásne centrum mesta Garmisch Partenkirchen je vzdialené asi 2 km. Najbližší vlek a zjazdovky sú asi 3000 metrov, bežecké trate cca. 100 metrov od hotela. Okrem toho sú v bezprostrednej blízkosti hotela vynikajúce turistické chodníky. Hotelový autobus sa prevádzkuje dvakrát denne bezplatne do centra mesta Garmisch Partenkirchen a hlavnej vlakovej stanice.

Vlastnosti:
Hotel privíta hostí v jednom z jeho 53 apartmánov.Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.Dekor zahŕňa trezor.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom.Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody je možné využiť na nákupy a prechádzky.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.K ďalším zariadeniam patrí herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Služby na mieste zahŕňajú platenú službu opatrovania detí, starostlivosť o deti, práčovňu, kaderníctvo a hotelový lekár.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).Prednášky, prezentácie alebo stretnutia sa môžu konať v jednej zo 6 konferenčných miestností.

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba a kúpeľňa. príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Väčšina izieb má balkón.Izby majú posteľ typu "king" a rozkladaciu pohovku.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Chladnička je tiež štandardné vybavenie.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (zdarma).Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Fén na vlasy, make-up zrkadlo a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu.Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, môžete sa zabaviť na tenis a golf.Cyklistická/horská cyklistika je k dispozícii za poplatok.Priatelia vodných športov ponúkajú jazdu na bicykli.Jeho poloha je vhodná pre lyžiarov.Hotel ponúka rôzne vnútorné športové aktivity, ako je telocvičňa, stolný tenis, biliard a šípky, ako aj bezplatný squash.Kúpele ponúkajú celý rad procedúr, vrátane kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, kozmetického salónu, akupunktúrnej liečby, talasoterapie a ošetrovania proti starnutiu a za príplatok masážne procedúry, ayurvedické procedúry a liečby solárium.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. Hostia si tu nájdu pohostinnosť a útulné prostredie v 2 nefajčiarskych reštauráciách. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Ponúkame raňajky, obedy a večere. Na vyžiadanie sú pripravené bezlepkové jedlá a vegetariánske jedlá.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.