Hotel Via Pontika

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

Hotel sa nachádza v novom meste Pomorie, 15 km od letiska Burgas a cca. 18 km od Slnečného pobrežia. Len asi 30 m od jemne svahovitej piesočnatej pláže. Početné možnosti nakupovania a údržby nájdete v cca. 3 km ďaleko.

vybavenie:

Hotel bol otvorený v roku 2010 a pozostáva z niekoľkých prepojených domov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou s výťahmi, trezor, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia s vínnou pivnicou, vináreň s ochutnávkou vín, lobby bar a kadernícky salón. V nádherne navrhnutom vonkajšom priestore nájdete sladkovodný bazén, slnečné terasy a snack bar pri bazéne. Plážové stoličky a slnečníky pri bazéne a na pláži sú v cene, dostanete uteráky na vklad.Športové a zariadenia:

Hotel ponúka kúpeľné centrum s krytým bazénom a rôznymi masážami, saunou a posilňovňou. Vodné športy na pláži poskytované miestnymi poskytovateľmi.Deti:

Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén, detské ihrisko a detský klub (4-12 rokov v závislosti od sezóny).Dvojlôžková izba:

Klimatizované izby majú sprchu alebo vaňu/WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, minibar (za príplatok), WLAN, balkón a klimatizáciu (podľa hodín a počasia). Min. Obsadenosť: 2 dospelí, max. Obsadenosť: 3 dospelí alebo 2 dospelí 1 dieťa (do 12 rokov).Studio Deluxe:

Štúdiá majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie. Min. Obsadenosť: 2 dospelí 1 dieťa (do 12 rokov), max. Obsadenosť: 2 dospelí 2 deti (do 12 rokov).