Ocean Breeze Resort Khao Lak

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: v lete 2016 novo zrekonštruovaný hotel podľa rakúskeho riadenia sa nachádza priamo pri dlhé pláže Nang Thong, v blízkosti známeho národného parku Khao Sok. Tam sú malé, miestne reštaurácie, bary, nákupné a zábavné zariadenia v okolí. existuje cca centra Khao Lak. 5-10 minút. Doba prenosu z letiska Phuket je cca. 80 minút.

Vybavenie: Tento malý, moderný thajský štýl thajského štýlu ponúka 71 izieb a bungalovov v celej záhrade a hlavnej budove. Medzi výhody patrí otvorená lobby s lobby a recepcia, rovnako ako útulné posedenie. Plážový bar s moravskou barbacou stanicou, rovnako ako thajská, indická a medzinárodná kuchyňa zabezpečujú fyzickú pohodu. V bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže, dva bazény, jeden s integrovaným detským bazénom, vás pozývajú k odpočinku a odpočinku. Plážové lehátka, uteráky a slnečníky pri bazéne zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Moderné a priateľské izby Superior sa nachádzajú v 2-podlažných budovách a majú sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, malú chladničku, TV, telefón, trezor, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a balkón alebo terasu.
Bungalov Deluxe: Rovnaké funkcie ako izby superior, ale nachádzajú sa v dvojposteľových bungalovoch (každá 2 jednotky) a majú malú terasu.
Dvojlôžková izba Deluxe: Rovnaké funkcie ako izby Superior na 3. poschodí hlavného domu a majú balkón.
Dvojlôžková izba Deluxe Jacuzzi: Rovnaké vlastnosti ako izby typu Superior, ale nachádzajú sa v prízemí hlavného domu s veľkou vonkajšou vírivkou a terasou.
Rodinná izba: Rodinné izby sa skladajú z dvoch prepojených izieb typu Deluxe s manželskou posteľou a nachádzajú sa tiež v hlavnej budove. Izby nemajú balkón/terasu.
Prístup na pláž pri bazéne: S rovnakým vybavením a veľkosťou ako izby typu Deluxe, ktoré sa nachádzajú na pláži a súkromnú terasu s výhľadom na more (čiastočne obmedzené vegetáciou) a priamym prístupom k spoločnému bazénu.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera.

Pri rezervácii all-inclusive:
All-Inclusive (k dispozícii až do 10/31/19 a od 01/05/20): Užite si autentickú thajskú kuchyňu v rodinnej atmosfére.Thajský štýl All Inclusive zahŕňa americký raňajkový bufet s čerstvými thajskými akcentami denne od 7-10: 30hrs.Medzi 11: 30-14 vám ponúkame osviežujúci, ľahký občerstvený obed a na večeru od 18-21 hodín čakajú na vás miestne pokrmy z regionálnej kultivácie.Urobte typické ryžové jedlá alebo očarujte rôznymi variáciami thajských kari.Obed a večera každá formou bufetu alebo ako 3-chodové menu (kvôli obsadeniu).Osviežujúce nealkoholické nápoje, ako napríklad nealkoholické nápoje, miestne pivo (od 12 hodín), džúsy, čaj a káva sú k dispozícii počas jedál a od 10 do 22 hodín v plážovom bare.
Nie je zahrnutá v all-inclusive: nápoje a občerstvenie z minibaru, rovnako ako víno a iné alkoholické nápoje.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte zadarmo.
Parkovanie priamo v hoteli.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve postele typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.
*******
Hotel nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 26/3 Moo 7 Tambon Khukkak Takuapa,
Phang-Nga
82220 Khao Lak/Thajsko
006676485314

V katalógu "Cestovanie na dlhé vzdialenosti" Leto 2019 na strane 97.
V katalógu "cesta na dlhé vzdialenosti" Zima 2019/20 na strane 76.