Hotel St. George Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

Pokojné, priamo na jemne svahovitom piesočnej pláži. Autobusová zastávka s pripojením na Sunny Beach je vzdialená len asi 200 metrov. Po Slnečnej pláži sú cca. 2 km a letiska Burgas je cca. 32 km.

vybavenie:

Komfortný hotel s 184 izbami rozloženými na 4 poschodiach. V hoteli je recepcia s posedením, výťahy, prenajaté trezory, hlavná reštaurácia s nefajčiarskym priestorom, reštaurácia a la carte, kaviareň a 2 bary, obchody. V dobre udržiavanej záhrade sa nachádza sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom, slnečná terasa a bar pri bazéne. Použitie plážových lehátok a slnečníkov je k dispozícii za poplatok pri bazéne a na pláži. Osušky sú k dispozícii na zálohu.Hviezdičky: 4 hviezdičky

Za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, rôzne masáže a kozmetické ošetrenie.:

Šport príplatok

Deti:

Pre mladších hostí je k dispozícii detské ihrisko, mini klub (4-12 rokov, pracovné dni) a detská zábava. Na vyžiadanie za poplatok detská postieľka.Apartmány (A1, 2-4 osoby):

Komfortne zariadené apartmány ponúkajú sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu a balkón. Min. Obsadenosť: 2 dospelí, max. Obsadenosť: 4 dospelí alebo 2 dospelí 2 deti (do 12 rokov).stravovanie:

Doprajte si bohaté raňajky formou bufetu ráno. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera v podobe bufetu.

All Inclusive:

  • Raňajky, obedy a večere v podobe bufetuDávajúca káva/čaj a pečivo miestne alkoholické a nealkoholické nápoje
  • Fitness, stolný tenis, aquagym denná animácia