Quinta das Figueirinhas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na juhu Portugalska. Pláž je cca. 1,3 km od hotela. V okolí je niekoľko reštaurácií a obchodov. Hotel má dobrý východiskový bod pre výlet do Portimao (asi 20 km). Existuje mnoho príležitostí na nakupovanie a stravovanie. Letisko Faro (FAO) je vzdialené približne 56 km.

adresa:
Alporchinhos
8400-454 Verandy
Algarve
Tel .: 351 282 310380
Fax: 351 282 310389

Vlastnosti:
Rodina-priateľský hotel vás privíta s celkom 103 izieb rozložených v niekoľkých budovách. K vybaveniu hotela patrí 24-hodinová recepcia. V reštaurácii sa podávajú typické miestne jedlá s miestnymi surovinami. Večer si bar vychutnáva nápoj v príjemnej atmosfére. Vonku je bazén. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok. Parkovanie je k dispozícii na vyžiadanie za poplatok. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán 1 Spálňa / Apartmán 1 spálňa s balkónom/terasou
Izby sú vybavené spálňami, oddelenými obývacimi/spacími miestami s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Vybavenie zahŕňa televízory, požičiavanie trezorov a Wi-Fi za poplatok. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru.
Apartmán Economy
Vybavenie podobne ako v apartmáne s 1 spálňou, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený v nevýhodnom mieste.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotelové športové a zábavné zariadenia (čiastočne poplatky) zahŕňajú: hádzanú, volejbal, biliard a požičovňu bicyklov alebo horských bicyklov.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.