Hotel Acacia By Bin Majid

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel Acacia By Bin Majid

Akácia od Bin Majid:

Poloha: Nachádza sa v novom Free Zone Ras al Khaimah. Nákupné centrum sa nachádza v cca. 2 km. Denne zdarma kyvadlová doprava do centra Mall. Na letisko Dubaj je cca. 40 minút jazdy autom.

Vybavenie: Novo postavený hotel má celkom 373 izieb, apartmánov a apartmánov, ktoré sú rozložené cez 10 poschodí. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a posedením, 3 reštaurácie a bary, nočný klub a niekoľko obchodov. V areáli s riadenou teplotou sladkovodného bazénu obklopený slnečnou terasou a pool bar na relaxáciu a odpočinku. Použitie stoličky, slnečníky a plážové uteráky sú zahrnuté v bazéne. Vôbec objednané jedlo pomôcť sami do bohatých bufetov s teplými a studenými pokrmami.

Ubytovanie v rodinnom dome: Atraktívny izby (cca 26 metrov štvorcových) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, župany, telefónom, pripojením na internet (nie je v cene), trezorom, satelitná LCD TV a mini-bar (za poplatok).

Šport/Zábava/Wellness: fitness, sauna a parný kúpeľ možno používať zadarmo. Za poplatok si môžete vychutnať kúpeľné centrum s masážami a rôznymi aplikáciami. Večerná zábava je ponúkaný so živou hudbou príležitostne.

Deti: Pre deti je k dispozícii detské menu s jedlami, ako je detský klub.