Akbulut Hotel und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláži (odporúča sa kúpacia obuv) strediska Davutlar. Najbližšou atrakciou je jaskyňa Zeus (cca 250 m). Do centra mesta sa dostanete za pár minút. Najbližšie mesto Kusadasi je cca. 19 km. Letiská: ADB cca. 105 km, BJV cca. 112 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavby a má 90 izieb rozložených na 5 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, recepciu s nepretržitou prevádzkou, lobby bar, kaderníctvo, 2 vleky a mini market, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je aj TV miestnosť s miestnymi kanálmi, plochou obrazovkou a satelitnou TV.K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou a terasa.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Sezónne vyhrievaný krytý bazén dopĺňa dizajn interiéru.Bazén zahŕňa sezónny bazén a bar pri bazéne (sezónne) a integrovaný detský bazén.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: Komfortne zariadené izby majú minibar (za poplatok)
na vyžiadanie), satelitná TV, telefón s priamou voľbou, laminátové podlahy, klimatizácia (individuálne
nastaviteľná), sprcha/WC, fén, trezor, WLAN (vrátane) a balkón.

Rodinný izba Standard: Sú to rovnaké zariadenia ako dvojlôžkové izby trochu priestrannejšie a majú poschodovú posteľ pre deti.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: všetky jedlá v bufetovej forme, neskoré raisantné raňajky, denné občerstvenie, popoludní
Čaj/káva a pečivo. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00
Hotela.
Doplatok: všetky nápoje po 23:00 a všetky dovezené nápoje.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Integrovaný v bazéne detský bazén jednotlivých
- stráženie detí (za príplatok) a vysoké stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Ak je to možné za poplatok: aerobik, basketbal, šípky, stolný tenis, volejbal, fitness (09:00 - 19:00), požičovňa bicyklov, masáže, sauna, hammam, relaxačná miestnosť, kúpele
 - Pre dospelých animačné denné 09:00 do 23:30
 - Večerné ukazuje denný 21:30 do 23:30

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.