Aldeia Da Falesia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento apartmánový komplex je vzdialený len 30 km od medzinárodného letiska Faro, cca. 8 km od historického mesta Albufeira, asi 500 m od pláže Falésia, asi 200 m od verejných dopravných spojení a cca. 100 m od obchodnej pasáže a supermarketu.

Vlastnosti:
67 štúdií a 71 apartmánov v klimatizovaných ubytovacích zariadeniach sa cítite ako doma.V hoteli sa nachádza lobby a recepcia.V hoteli je k dispozícii trezor, zariadenie na výmenu meny, TV miestnosť, lekárske ošetrenie, práčovňa a lekár.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa, v pravom prostredí v izbe je individuálne ovládateľné vykurovanie. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, mini chladničkou, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie. Najlepším dovolenkovým komfortom je telefón a TV. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Pre cestujúcich sú k dispozícii aj slnečníky na terase. V apartmáne hotelových platených športových a rekreačných zariadeniach je k dispozícii telocvičňa a biliard. K dispozícii je sauna a masáže (všetky s cenami).

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú kaviareň, bar a krčma.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.