Algarve Gardens

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Albufeira, len 270 metrov od pláže. Niektoré reštaurácie a obchody sa nachádzajú asi 300 metrov. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. 24 km vzdialenosť.

adresa:
Falésia
P.O. Kolónka 2159
8200-916 Albuferia
Tel .: 351 289 501351
Fax: 351 289 501069

Vlastnosti:
Hotel má celkovo 178 izieb rozložených na 3 podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V 2 reštauráciách sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a bar ponúka množstvo nápojov. K dispozícii je aj vonkajší bazén, kde si môžete oddýchnuť. Dáždniky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne, na pláži za poplatok. Wi-Fi je k dispozícii za poplatok v hotspotoch. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Studio/Studio Balkón/terasa
(cca 24 m²) Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Medzi výhody patrí telefón, televízia a klimatizácia. Kuchynský kút je vybavený kuchynským riadom a mikrovlnnou rúrou.
studio Economy
Zariadenie podobné štúdiu, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
Bungalov/Vila
(cca 57 m²) Izby majú 1 spálňu, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.
Bungalov 2 Spálňa/Vila (2 Spálne)
(cca 70 m²) Izby sú vybavené 2 spálňami, oddeleným obývacou izbou s kuchynským kútom, 2 kúpeľňami so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Inak vybavené ako štúdio.

Upozorňujeme, že deti môžu byť na požiadanie rezervované len pre maximálnu obsadenosť.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotelové športové zariadenia zahŕňajú biliard, stolný tenis, posilňovňu, tenis, futbal a plážový volejbal.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.