Riverside Garden Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: River Side Garden Resort sa nachádza v malom mestečku Alcanak a je cca. 2 km od piesočnatej pláže. Početné nákupné a zábavné zariadenia sú vzdialené len pár minút chôdze. Mesto Kyrenia je vzdialené 8 km a letisko Ercan je vzdialené približne 45 km.

Vybavenie: Rozľahlý komplex má 36 víl a 250 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN (bezplatne v a la carte reštaurácii, v spálňach, bazénoch, v hlavnej reštaurácii a na recepcii za poplatok), reštaurácia a bary. Hotel ponúka aj minimarket, práčovňu, požičovňu bicyklov a áut, ako aj kyvadlovú dopravu (za poplatok). Vonku sú tri bazény a aquapark so štyrmi šmýkačkami. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok. Kyvadlová doprava na pláž je tiež zadarmo.

Ubytovanie: Izby Premium sú vybavené kúpeľňou so sprchou/WC a vírivkou, sušičom na vlasy, dvoma manželskými posteľami, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, skriňou, pracovným stolom a balkónom alebo terasou. Tieto sú tiež k dispozícii na výhradné použitie. Vily majú tiež kúpeľňu s vaňou/WC, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, dve oddelené spálne s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami (ktoré sú rozdelené na dve poschodia), chladničku a balkón alebo terasu. Bungalovy majú rovnaké vybavenie na jednom poschodí. Vily a bungalovy sú tiež k dispozícii na jednorazové použitie.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive soft rezervovateľné. Raňajky sa podávajú formou bufetu a večere sa podávajú v reštaurácii ako set menu. All Inclusive zahŕňa aj obed v reštaurácii, ako aj všetky miestne a nealkoholické nápoje počas jedla a reštauráciu A La Carte Restaura od 10:00 do 22:00.

Šport/zábava: Za poplatok: sauna a masáže, hammam/turecké kúpele, basketbal, volejbal a tenis. Ak je to nutné, za poplatok: herňa (biliard, stolný tenis a strojové hry). Od miestnych plážových poskytovateľov je k dispozícii množstvo vodných športov.

Deti: Aquapark so šmýkačkami pre deti, detské ihrisko, stráženie detí (na vyžiadanie/za poplatok) a herňa (biliard, stolný tenis a strojové hry).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().