Lyttos Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej verejnej piesočnatej pláži "Analipsi beach" rezortu Analipsis. V cca. Vo vzdialenosti 5 km sa nachádzajú zábavné zariadenia. Centrum mesta je cca. Vo vzdialenosti 5 km. Najbližšie mesto Heraklion je cca. 20 km. Letiská: HER cca. 22 km, CHQ cca. 165 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej a niekoľkých prístavieb a má 479 izieb.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, salónik, 4 vleky, obchod, 2 bary a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi, satelitnou TV a plochou obrazovkou.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií (miestnych aj medzinárodných) s terasou a klimatizáciou.Bazén zahŕňa niekoľko bazénov, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén, vodný tobogán a slnečnú terasu (sezónne).Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, uteráky a dáždniky.Hostia hotela sú k dispozícii v podmienkach bazénu.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 23m2): s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, WLAN (bezplatne), minichladničkou, klimatizáciou (centrálne ovládané), trezorom, kávovarom, TV so satelitným príjmom, osuškami na bazén/pláž a balkón alebo terasu. Za poplatok s výhľadom na more alebo na more, možnosť rezervácie.

Rodinná izba (asi 29 m²): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú k dispozícii ďalšie spálne. Za príplatok si môžete rezervovať rodinné izby s výhľadom na more.

Hlavná izba rodinného domu (cca 29 m²): majú rovnaké vybavenie ako štandard rodinnej izby.

Rodinné prepojené izby (asi 29m2): majú rovnaké vybavenie ako štandard rodinnej izby.

Rodinná izba Komfort (cca 29 m²): majú rovnaké vybavenie ako štandard rodinnej izby.

Rodinná izba Superior (40 m²): majú rovnaké vybavenie ako štandardné rodinné izby a sú zrekonštruované.

Rodinná izba, 2 spálne (cca 35 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby je ďalšia spálňa so spojovacími dverami. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Bungalovy (asi 23m2): Izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a nachádzajú sa v bungalovoch/prístavbách.

Suity Junior na prednom riadku na pláži (asi 23m2): S rovnakým vybavením ako dvojposteľové izby majú aj župan a papuče a sú v prednom rade na pláži.

Suity Junior s výhľadom na more (asi 23m2): Vybavené rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby okrem županu, papúč a výhľad na more.

Suity (cca 35m2): S tým istým vybavením ako štandardná rodinná izba majú tiež župan a papuče.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Kočíky a vysokej stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Ak je to vhodné, za poplatok: aerobik, basketbal, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, tenis, masáže, sauna, kúpele, slnečná terasa vo wellness centre
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (môžu platiť poplatky): vodné športy, golfové ihrisko, tenisový kurt
 - Zábava pre dospelých

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Vypočíta sa podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 0,50 EUR
3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 1,50 EUR
4 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 3 EUR
5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 4 EUR
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka môžu byť vykonané pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platnú identifikačnú kartu a/alebo pas.