Roma Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento funkčný hotel sa nachádza v Hurghade a je oddelený od pláže cestou. Početné kaviarne, reštaurácie a obchody sú v dochádzkové vzdialenosti v okolí. Na letisko Hurghada (HRG) je približne 8,8 km.

adresa:
Al Hadaba Road
Hurghada
Red Sea
Tel .: 20 2 24518204, 20 65 3448144
Fax: 20 65 3448143

Vlastnosti:
Jednoducho zariadený hoteli je celkom 147 izieb rozloží na 4 podlažiach. Po príchode do hotela budete presmerovaný na 24-hodinová recepcia na recepcii. Výživa je k dispozícii v hotelových reštauráciách. Výber osviežujúcich nápojov ponúkajú bary. Nočný klub a amfiteáter sú tiež k dispozícii. Vonku sa môžete osviežiť v bazéne. Pre podnikanie je tu konferenčná miestnosť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že povinný gala večera sa bude konať dňa 31. decembra 2019. Dospelý dodatočné náklady vo výške 50 eur vynaložené na mieste. Pre deti (7-13 rokov) k zvýšeným nákladom na 25 EUR lži.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (môže byť spoplatnený), trezor, minibar (možno GEG. Za poplatok), sušič vlasov.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu detský bazén so šmýkačkou a detské ihrisko vonku. Okrem toho, Detský kútik je ponúkaná.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Získate aj občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje. Nápoje a občerstvenie sú k dispozícii na pláži.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: od 11:00 do 12:00
Obed: 13:00 do 3:00 hod
Ľad (pre deti) 13:00 do 3:00 hod
Tea: 16:00 do 5:00 hod
Večera: od 19:00 do 9:00 hod
Neskoré Večera: 22:00 až 00:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport a zábava:
Pre športové zariadenia patrí posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, biliard (prípadne GEG. Poplatok) a vodný aerobik. Na pláži je tiež celá rada vodných športov sú k dispozícii (za poplatok).

Wellness:
Zdravotné stredisko funkčné ubytovania ponúka parný kúpeľ, saunu, jacuzzi a masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.