Roma Host Way Resort & Aquapark

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Všetko obsahuje:
• Raňajky, obedy a večere formou bufetu
• Neskorá raňajková raňajky
• neskorá večera
• popoludňajšie občerstvenie
• Tea Time v popoludňajších hodinách
• Zmrzlinu pre deti v popoludňajších hodinách
• talianske a orientálne špeciality reštaurácie (s predchádzajúcou rezerváciu, raz za pobyt)
• Nealkoholické nápoje, minerálna voda a miestne alkoholické nápoje od 10-24 hod

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Poloha: v centre Hurghady. V bezprostrednej blízkosti je nespočet obchodov a zábavných podnikov. Hurghada letisko sa dostanete po cca. 10 km ďaleko.

Vybavenie: recepcia, lobby. V hoteli je 147 izieb. Jedálenský možnosti zahŕňajú hlavná reštaurácia, plážový bar, bar pri bazéne a lobby bar poskytnúť. Pre osvieženie v bazéne poskytuje.

Izby: kúpeľňa, klimatizácia, mini chladnička, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi, sušič vlasov, trezor, kávovar, balkón alebo terasa (DZ/DA).
Už ako propagačné voľné izby (DZP/DAP).

Rodinná izba: ako izby sú vybavené ale s ďalšími lôžkami (FC).

Šport a zábava zahŕňa: stolný tenis, volejbal, aerobik, vodný aerobik. Animačný program.

Šport a zábava za poplatok: potápačské centrum. Windsurfing. Diskotéka. Biliard (1 hodina na osobu a týždeň zdarma).

Wellness poplatok: jacuzzi, sauna, masáže, parný kúpeľ.

Deti: malý aquapark, detský bazén, detský klub, detské ihrisko, detské stoličky.

Dôležité poznámky:
Pre miesto určenia Egypt platí poplatok za vízum. Na požiadanie naši zamestnanci môžu poskytnúť vízum pri príchode, aby nedošlo k žiadnym oneskoreniam v urovnaní. Cena je 29 EUR na osobu a platí sa na mieste.
Ak nie ste občanom Nemecka, informujte sa na konzulárnom úrade vašej destinácie o súčasných imigračných formalitách.

Tieto ceny platia iba pre používateľov cestovných kancelárií/účastníkov z EÚ, EHP a Švajčiarska. Nedodržanie tejto požiadavky môže mať za následok odmietnutie ubytovania alebo vytvorenie príplatku na mieste. Okrem toho nie je dovolené, aby osoby egyptskej štátnej príslušnosti pridali na mieste dvojposteľovú izbu rezervovanú v EÚ, EHP a Švajčiarsku.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!