Royal Plaza By Exe Hotels

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre mesta Ibiza, cca. 1,5 km od pláže. Ponúka zo svojej terasy nádherný výhľad na starobylé múry okolitého mesta. V okruhu cca. 1 km sú rozsiahle nákupné zariadenia, bary, diskotéky, reštaurácie a spojenie s verejnou dopravnou sieťou. Po cca. Pláž Talamanca je vzdialená asi 2,5 km a pláž Playa d'en Bossa je vzdialená asi 4 km.

Vlastnosti:
Hostia môžu ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednej z 112 dvojposteľových izieb alebo v jednej z piatich apartmánov. Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Dostupné služby zahŕňajú požičovňu áut, izbovú službu a práčovňu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, stereo a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, ubytovanie ponúka golf.Gym a aerobik sú súčasťou športovej a voľnočasovej ponuky v dome.Hotel ponúka celý rad procedúr v kúpeľoch, vrátane kúpeľov, parného kúpeľa, hammam, kozmetického salónu, solária a za príplatok saunu a masáže.Diskotéka a nočný klub dopĺňajú ponuku.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoké stoličky). Môžete si rezervovať polpenziu. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.