Royal Plaza

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre mesta Ibiza, cca. 1,5 km od pláže. Ponúka zo svojej terasy nádherný výhľad na starobylé múry okolitého mesta. V okruhu cca. 1 km sú rozsiahle nákupné zariadenia, bary, diskotéky, reštaurácie a spojenie s verejnou dopravnou sieťou. Po cca. Pláž Talamanca je vzdialená asi 2,5 km a pláž Playa d'en Bossa je vzdialená asi 4 km.

adresa:
Pere Francés 27-29
07800 Ibiza
Tel .: 34 971 31 00 00, 34 971 31 37 11
Fax: 34 971 314095

Vlastnosti:
Plne klimatizovaný hotel pozostáva z celkom 117 izieb rozložených na 6 poschodiach, z ktorých 112 je dvojposteľových izieb a 5 apartmánov. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, hotelový trezor, zariadenie na výmenu meny a výťah. Hostia majú k dispozícii kaviareň, bar, herňu, TV miestnosť a klimatizovanú reštauráciu à la carte s vysokými stoličkami pre dojčatá. Hotel má tiež konferenčnú miestnosť a verejný internetový terminál. Tí, ktorí prídu autom, môžu využiť hotelové parkovisko alebo garáž. Izby a práčovňa dokončia ponuku.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

izby:
Priateľské izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, telefón s priamou voľbou, satelitnú/káblovú TV, rádio, hi-fi stereo systém, prístup na internet, minibar, posteľ typu king, klimatizácia, ústredné kúrenie, balkón a bezpečné prenájom ,

Poznámka:
Jednotný štandard majú bez balkóna.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Šport a zábava:
K dispozícii je bazén, snack bar, lehátka, slnečníky a nádherná strešná terasa. Pre športových nadšencov ponúka hotel posilňovňu. Sezónny zábavný program ponúka rozmanitosť. Okrem toho sa nachádza v cca. Golfové ihrisko je vzdialené 8 km.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Stravovanie:
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu. Obe a večere môžu byť prijaté à la carte alebo ako nastavené menu. Okrem toho sa hosťom ponúkajú jedlá kuchyne a špeciálne jedlá.

Kreditné karty:
American Express, Diners Club, MasterCard a VISA sú akceptované ako spôsob platby. Je tiež možné platiť debetnou kartou.

Poznámka na batožinu politike:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

Informácie o JT Touristik batožinu


Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.