CHECKIN Colina del Paraiso

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Benahavis, 9 km od pláže. Centrum mesta je vzdialené asi 7 km. Nájdete tu veľa reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Malaga (AGP) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 70 km.

adresa:
Calle Pinsapo s/n
Carretera de Cadiz km 166
Urbanizacion El Paraiso Alto
29679 Benahavis
Málaga
Tel .: 34 951 170331
Fax: 34 951 1700143

Vlastnosti:
Hotel pozostáva z celkom 113 izieb rozložených na 6 budovách po 5 podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a bar ponúka množstvo nápojov. Okrem toho sú k dispozícii 3 vonkajšie bazény, ktoré vás pozývajú k oddychu. Dáždniky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne, na pláži za poplatok. K dispozícii sú uteráky pri bazéne. V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
1 spálňa/1 Spálňa Balkón/terasa
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí úschovňa áut, televízia, klimatizácia a sušič vlasov. Kuchyňa má umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, rúru, sporák, chladničku a kuchynské náradie.
Byt 2 izby / Apartmán 2 Spálňa Balkón/terasa
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako apartmán s 1 spálňou.
Domy 3 spálne
Izby majú 3 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako apartmán s 1 spálňou.
vila
Izby sú na 2 podlažiach, prepojené otvoreným schodiskom. Na prízemí nájdete obývaciu izbu, kuchynský kút a terasu. Na prvom poschodí je spálňa. Inak vybavené ako apartmán 1 spálňa.
Villa 3 Spálne
Izby sú rozmiestnené na 3 podlažiach, ktoré sú spojené otvoreným schodiskom. Na prízemí nájdete obývaciu izbu, kuchynský kút a terasu. Na horných poschodiach sú 3 spálne (1x manželská posteľ, 4x samostatné lôžka). Inak vybavené ako apartmán 1 spálňa.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén, detská zábava (4 - 12 rokov, 5x týždenne, sezónne), mini klub (4 - 12 rokov, sezónne), herňa a detské ihrisko.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večera z bufetu. Niekedy sa na večeru podáva jedáleň s 3 chodmi.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka širokú škálu stolného tenisu, futbalu, biliardu, basketbalu a tenisu (poplatky sa môžu vzťahovať). K dispozícii je golfové ihrisko vzdialené asi 3 km (za poplatok).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.