Golden Club Cabanas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na okraji rybárskej dediny Cabanas, priamo pri lagúne a uprostred prírodnej rezervácie. Vo vzdialenosti 4 km vás pozývajú rôzne diskotéky na tanec. Rozsiahle nákupy, množstvo barov, reštaurácií a odkazy na sieť verejnej dopravy sú v pešej vzdialenosti.

adresa:
Aldeamento Golden Club
8800-591 Tavira
Algarve
Tel .: 351 281 329 800
Fax: 351 281 329 807

Vlastnosti:
Dom má 157 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Výťah vedie na väčšinu poschodí.K rôznym zariadeniam a službám patrí trezor, TV miestnosť, herňa, stráženie detí, služba budenia a divadelná miestnosť.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Suveníry z pobytu si môžete zakúpiť v obchode so suvenírmi.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
štúdio
Vhodne zariadená s obývacou izbou/spálňou, kuchynským kútom, kúpeľňou, klimatizáciou/kúrením, TV so satelitným príjmom, trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou.
Apartmán s 1 spálňou
Rovnako ako štúdiá, ale priestrannejšie a viac priestoru na spanie. Čiastočne v mezonetovom štýle s prístupom na schodisko alebo na prízemí s vizuálne oddeleným spaním.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Ponor v osviežujúcom vnútornom alebo vonkajšom bazéne poskytuje chladenie v horúcich dňoch.K dispozícii je tiež slnečná terasa, lehátka a slnečníky.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v dome, ako napríklad:Basketbal a minigolf a za poplatok cyklistika/horská cyklistika.Priatelia vodných športov ponúkajú Aqua-Fitness.Telocvičňa, squash a aerobik sú súčasťou ponuky športu a voľného času.Hotel ponúka rôzne procedúry v kúpeľoch vrátane kúpeľov a parných kúpeľov a za príplatok saunu, hammam a masáže.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Deti:
Pre mladšie hostí je tu detský klub.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.