Giftun Azur Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky


Miesto:
Rozľahlé rezort sa nachádza na súkromnej hotelovej pláži, cca. 7 km od centra malebného letoviska Hurghada. Tu nájdete celý rad možností zábavy, ako sú rôzne obchody, bary a bazáre. letisko Hurghada (HRG) je asi 3 km od hotela.

adresa:
Yousef Afife cestná
Hurghada
Red Sea
Tel .: 20 65 3463040
Fax: 20 65 3463050

Vlastnosti:
Rozlohou komplex ponúka 522 izieb rozložená hlavnej budovy a niekoľkých hospodárskych budov. K vybaveniu patrí vstupná hala s 24 hodinovou recepciou a trezory, niekoľko barov, kaviarní a 7 reštaurácií, supermarket, obchody a kaderníctvo viac. V atraktívnom vonkajšom priestore je k dispozícii bazén a veľkou slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži pre vás zdarma. Vo vstupnej hale môžete využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (za poplatok), sušič vlasov, minibar (môžu byť účtované poplatky).
Voliteľne aj s bočným, priamym výhľadom na more alebo pre výlučné použitie rezervovateľné.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
K dispozícii s výhľadom na more k dispozícii,
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Economy Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitá úspora izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba Superior
S iným vybavením ako dvojitý štandard sú izby vybavené o niečo vyššou kvalitou.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.

Upozornenie: Upozorňujeme, že štandardné dvojlôžkové izby sa nachádzajú v bungalovoch.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
detský bazén a detské ihriská sú k dispozícii pre mladšie hostí. K dispozícii je tiež detský klub (3 - 12 rokov). Za poplatok je služba stráženie detí.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Získate aj občerstvenie, zmrzlina, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje. Miestne alkoholu sa pohybuje medzi 10:00 - 00:00 slúžil. Nealkoholické nápoje sú k dispozícii od cca. 9:00 - cca. 02:00 likvidácie.

Raňajky: 06:00 - 10:00
Obed: 12:30 až 15:00
Občerstvenie: 10:30 -12: 30 hod, 15:00 do 4:00 hod
Tea: 16:00 do 5:00 hod
Večera: 18:00 až 22:00

Upozorňujeme, že doba sa môže líšiť.

Za poplatok si hostia môžu vybrať z à la carte reštaurácií "El Gaucho", "Piráti z Červeného mora" a "Asian Corner".

Šport/Zábava:
Športové aktivity, hotel ponúka posilňovňa, biliard, tenis (hala ľahkých a školného), squash (reflektory a lekcie za poplatok), plážový volejbal a stolný tenis. Za poplatok sú tu aj ťava na koni a vodné športy.
Počas celého týždňa je pre vašu zábavu k dispozícii profesionálny animačný tím, ktorý ponúka množstvo aktivít, športových a zábavných programov.

Wellness:
Oddýchnite si v kúpeľné centrum (za poplatok) v saune, vírivke, parnom kúpeli alebo pri masáži.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.