Colina Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Umiestnenie/pláž:
Hotel sa nachádza asi 2 km od pláže Vale Centianes. Centrum mesta Carvoeiros je vzdialené asi 2 km. K dispozícii sú obchody, bary a reštaurácie.

adresa:
Colina da Village/Aldeia da Colina
Poço Partido - Carvoeiro 8400-121
Tel .: 00351 282 342 483
Fax: 00351 282 341 650

Vlastnosti:
Komplex má celkovo 73 bytových jednotiek. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, lobby a malý supermarket. Bar a reštaurácia s rôznymi národnými i medzinárodnými ponukami zabezpečujú vaše fyzické pohody. V krásnom vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
1 izbový byt
Vkusne zariadené apartmány majú kombinovanú obytnú a spací priestor s krbom a samostatnú spálňu. Ďalšie vybavenie v izbe zahŕňa vaňu alebo sprchu/WC, kuchynský kút, telefón a TV.
propagácie Apartment
Typ izby je pridelený hotelom nezávisle, podľa dostupnosti.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén a ihrisko pre deti.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu alebo menu.

Šport a zábava:
Môžete si oddýchnuť pri hotelovom bazéne a súčasťou sú aj slnečníky a ležadlá.
Za poplatok: požičovňa bicyklov a tenisové kurty.
V areáli sú tiež golfové ihriská.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.