Quinta do Paraiso

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Komplex je cca. 2 km od pláže a turistického centra. Najbližšie obchody, kluby a bary môžu byť už po cca. 1 km. Letisko je vzdialené 60 km.

adresa:
Praia do Carvoeiro
8400-558 Carvoeiro
Tel .: 351 282 350 120
Fax: 351 282 350 129

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 1988 a jeho súčasťou je celkom 252 štúdií, bungalovov, apartmánov a víl. K vybaveniu hotela patrí lobby s recepciou. Bezdrôtový prístup na Internet (za príplatok) je k dispozícii vo verejných priestoroch. Dve reštaurácie ponúkajú miestne i medzinárodné jedlá a bar vás pozýva na oddych v útulnej atmosfére. Hotel ponúka celkom dva bazény a dva detské bazény. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne. Parkovanie je bezplatné v závislosti od dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že recepcia sa očakáva iba v čase od 08:00 do konca marca 2020 - je otvorená 18:00. Výzva k neskoršej príchody potešiť zabezpečenia cez interkom. Tento komplex sa nachádza priamo pred hotelom na recepcii. Informácie od novembra '19.

Poznámka:
Upozorňujeme, že reštaurácia bude uzavretá od 06. januára do 06. februára sa očakáva 2020th Počas tejto doby, nie raňajky a nie polpenzie môže byť ponúknutá. Raňajky bude k dispozícii od 07. februára 2020 znova. Informácie z decembra '19.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV a centrálnu klimatizáciu.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
štúdio
Izby sú vybavené kombinovaný obývacia a spacie priestor a sprcha/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Apartmán s 1 spálňou
Izby sú vybavené inak rovnaké znaky ako štandardné dvojlôžkové izby, spálňa a oddelená obývacia a jedálenská časť s kuchyňou a sociálnym zariadením.
rezervovať Voliteľne, balkón/terasa.
Apartmán Superior
S iným vybavením ako apartmán s 1 spálňou sú izby vybavené o niečo vyššou kvalitou.
Bungalov s 2 spálňami
Inak rovnaké vlastnosti ako dvojitý štandard izby majú dve spálne, obývacia izba s kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC.
vila
Inak rovnaké vlastnosti ako dvojaký meter miestnosti 3 izby, obývacia izba s kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC majú.

Izby sú vyčistené 3 krát týždenne.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť s raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Športové zariadenia zahŕňajú tenis, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, biliard a šípky.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.