Dom Pedro Lagos (ex: Dom Pedro Meia Praia Beach Club)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza len 150 metrov od pláže Meia Praia. Centrum mesta Lagos s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je vzdialené asi 2 km. Letisko Faro je vzdialené asi 85 km.

adresa:
Meia Praia
8600-315 Lagos
Portugalsko
Tel .: 351 289 300 780
Fax: 351 289 381 001

Vlastnosti:
Komplex má celkovo 128 bytových jednotiek. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, lobby, výťah a herňa. K dispozícii je tiež bar a reštaurácia. V krásnej vonkajšej časti hotela sa nachádza bazén s opalovacími plochami.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
štúdio
Vkusne zariadené štúdiá majú kombinovanú obývaciu izbu a spálňu, vaňu alebo sprchu/WC, TV, telefón, trezor, klimatizáciu, kuchynský kút s chladničkou a toustovačom a balkón alebo terasu.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Apartmán s 1 spálňou
S inými zariadeniami ako sú štúdiá majú apartmány aj oddelenú spálňu.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén pri vonkajšom bazéne.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.

Šport a zábava:
Môžete si oddýchnuť na trávniku na opaľovanie pri bazéne. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zadarmo.
Môžete si tiež vychutnať rôzne športy a výlety od miestnych poskytovateľov (za poplatok). Medzi ne patrí potápanie, tenis, golf a windsurfing.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.