Navegadores

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Všeobecný popis:
Asi 200 metrov od piesočnatej pláže sa nachádza Hotel Navegadores.Mesto Vila Real Santo Antonio je cca. 5 km ďaleko.Supermarket je po cca. 500 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 50 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 350 metrov.Medzi atrakcie v okolí patrí Complexo Desportivo Vila Real Santo Antonio (4 km) a Casino (800 m).Mobilita na dovolenke, okrem nájomného požičovňa áut a autobusovej zastávky (asi 10 metrov od hotela).Viac vzdialených miest sa dostanete cez vlakovú stanicu, ktorá je vzdialená asi 1 km.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je asi 50 km od nemocnice.Letisko (FAO) je cca. 64 km ďaleko.
Vlastnosti:
8-podlažný 3-hviezdičkový plážový hotel má 346 izieb rozložených na hlavnej budove a prístavbe. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (check in od 16:00, check-out pred 12:00), lobby s barom, 7 výťahov celkom, klimatizácia, trezor (za poplatok) a bezplatné parkovisko. , Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia. Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare. Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne. Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť. Izbová služba a práčovňa sú k dispozícii za poplatok. Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z hotelového personálu.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Golfové ihrisko sa nachádza 15 km od hotela. Požičovňa bicyklov. Wellness ponuky: Slnečná terasa a solárium, ak je to potrebné. za poplatok. Zábava pre dospelých: animačný program. Dospelý herňa.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a španielčina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa.
Jednolôžková izba Comfort (balkón):
So spoločným bazénom, balkónom, trezorom (zdarma), satelitnou TV a individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou.
Dvojlôžková izba Comfort (balkón, 2 oddelené lôžka):
So spoločným bazénom, balkónom, trezorom (zdarma), satelitnou TV a individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou.