Sea Garden

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotelový komplex sa nachádza v meste Hurghada, cca. 100 m od kamienkovej pláže. Do centra mesta s početnými reštauráciami, barmi, nákupnými a zábavnými miestami sa dostanete po cca. 500 m. Vzdialenosť od letiska je cca. 7 km.

Vybavenie: Morská záhrada má celkom 94 izieb rozložených do 3 budov až do troch poschodí. Ponúka lobby s 24-hodinovou recepciou a lobby bar, salónik, WLAN (za poplatok), hotelový trezor (za poplatok), výťah, TV miestnosť, bufet a à la carte reštaurácia, 3 bary a kaviareň. lekársku starostlivosť (o hodinu), knižnica, konferenčná miestnosť, butiky, fotoservis a bezplatné parkovanie. Vonku je vyhrievaný bazén s integrovaným detským bazénom, slnečnou terasou a bazénom a plážovým barom. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Útulné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou/kúrením, telefónom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Ekonomické izby sú k dispozícii v rovnakom zariadení v obmedzenom počte.

Strava: Polpenzia ponúka raňajky formou bufetu a večere. Na vyžiadanie je možné navyše poskytnúť vegetariánsku výživu alebo detskú výživu.

Šport/zábava: Za poplatok: biliard a masáže.

Deti: bazén a ihrisko pre deti.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().