Seagull Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel na pláži sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži "hotela" v stredisku Hurghada North. K najbližším zábavným zariadeniam sa dostanete v niekoľkých krokoch. V okolí sa tiež nachádza supermarket a niekoľko obchodov. Do centra mesta sa dostanete za pár minút. Najbližšie mesto Marsa Alam/Luxor je vzdialené cca. Vo vzdialenosti 280 km. Letiská: HRG cca. 27 km, RMF cca. 250 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných a 2 vedľajších budov a má 710 izieb rozmiestnených na 4 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderníctvo, výťah, obchod s potravinami, obchod a 7 barov, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko à la carte a ázijských reštaurácií s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (25 m²): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, mini barom (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove aj v prílohe.

Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more (cca 42m2): Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom.

Dvojposteľová izba Superior Sea Side: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú umiestnené na morskej strane. Za poplatok tiež s výhľadom na more a/alebo v prednej časti Stranddreihe.

Rodinný štandard (asi 45m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú viac možností na spanie.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Pre all inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo popoludní a polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive od 10:00 do 24:00 hod., V príslušných otvorených baroch vrátane. Minibar je naplnený vodou denne. Dovezené nápoje, kaviareň Ibis, reštaurácie à-la-carte, nápoje v diskotéke a všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Opatrovanie detí pre deti od 4 - 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: squash, aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, volejbal, plážový volejbal, futbal, windsurfing, potápanie, plachtenie, telocvičňa, tenis
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
- Zábava pre dospelých
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: kúpele, parný kúpeľ, sauna, hammam, masáže, vírivka

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.