Sea Star Beau Rivage

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži "hotel" v letovisku Hurghada sever. V cca. 6 km sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 6 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Downtown. 5 km od hotela. Letisko: cca HRG. 27 km, RMF cca. 250 km od hotela.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej a tri prístavby hotela má 293 izieb rozložená na 5 podlažiach.Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24h), trezor, lobby bar, kaderníctvo, 2 výťahy, mini market, obchod a 5 barov, ako aj WiFi (za poplatok, vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko à la carte a talianskych reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Double: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitný TV, trezor (zdarma), minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok s čiastočným alebo úplným výhľadom na oceán.

Suity Junior: Vybavené rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby majú spálňu a oddelenú obývaciu izbu.

Všetky izby typu Economy sú zvyčajne najlacnejšie kategórie izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Klasifikácia je výhradnou zodpovednosťou hotela na mieste ..
 

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava denne od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub pre deti od 5 do 12 rokov, od 10:00 do 17:00
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Prípadne za poplatok: aerobik, basketbal, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, posilňovňa (06:00 - 22:00), lukostreľba
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (môžu platiť poplatky): vodné športy, golfové ihrisko
- Zábava pre dospelých
- Večerné prehliadky denne od 20:30 do 23:00

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: Masáže, Jacuzzi, Hammam, sauna, parný kúpeľ, spa

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Upozorňujeme, vstupné požiadavky, ktoré v súčasnej dobe tiež podliehať zmenám v krátkej dobe kvôli koronavírusy.

Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo výkonnostné obmedzenia hoteloch v závislosti na lokalite a regiónu (napr. Ako je vôbec alebo len obmedzene činnosti, pozmenených koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadnu mini-klub starostlivosti alebo akýmkoľvek ústa strážnej službe v verejné priestory, atď.) Ako cestovný hosť, mali by ste tiež požiadať dodržiavali už testovaných pravidiel správania, ako je napríklad dodržiavanie minimálnych vzdialeností a hygieny rúk v rekreačnej destinácie.

Požiadavky na jednotlivé hotely, turistických destinácií či regióny môžu mať bez ohľadu na krátkodobé, v závislosti na aktuálnej situácii, ktoré majú byť upravené.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.