Luar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Umiestnenie/pláž:
Hotel sa nachádza na skale v zálive zálivu Castels. Pláž Praia da Rocha je vzdialená len 500 metrov. Letisko Faro je vzdialené asi 70 km.

adresa:
Hotel Luar
Av. V3 - Sítio dos Três Castelos
8500-801 Praia da Rocha
Portimão
Portugalsko
Tel .: 351 282 418 738
Fax: 351 282 418 803

Vlastnosti:
Tento moderný hotel sa skladá z celkom 140 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, TV miestnosť a čitáreň. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie. K dispozícii je tiež bar, ktorý ponúka aj rôzne občerstvenie a jedáleň. V krásnom vonkajšom areáli sa nachádza aj bazén so slnečnou terasou.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Vkusne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom, trezorom na prenájom, WLAN (zadarmo) a balkónom alebo terasou.
Double bočným výhľadom na more
Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard, tieto typy izieb majú balkón alebo terasu s čiastočným výhľadom na more.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén pri vonkajšom bazéne.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Šport a zábava:
Relaxovať môžete pri bazéne. Dáždniky a plážové lehátka pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.
Hotel ponúka tiež biliard, stolný tenis a požičovňu bicyklov za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.