Presidente

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel je vzdialený cca. 500 m od pláže. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 1,8 km. Letisko Faro (FAO) je vzdialené asi 73 km.

adresa:
Estrada do Vau
Praia da Rocha
8500-802 Portimao
Tel .: 351 282 417507
Fax: 351 282 415619

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 107 izieb.V recepcii je vstupná hala s recepciou, ktorá je otvorená 24 hodín.V reštaurácii si môžete vychutnať pokrmy medzinárodnej a miestnej kuchyne.Vo večerných hodinách si môžete oddýchnuť a vychutnať si rôzne nápoje, vrátane národných alkoholických nápojov, v hotelovom bare a ukončiť deň v uvoľnenej atmosfére.K dispozícii je tiež snack bar pre malý hlad medzi nimi.Vonku sa nachádza bazén, kde sú bezplatne k dispozícii ležadlá a slnečníky.WLAN je predmetom poplatkov.Parkovanie je k dispozícii v závislosti od dostupnosti aj za poplatok.Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
1 spálňa/1 Spálňa Balkón/terasa
Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacou izbou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
Apartmán 2 Spálňa Balkón/terasa
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru. Inak vybavené ako apartmán s 1 spálňou.

Upozornenie: Upozorňujeme, že pri rezerváciách, ktoré si rezervovali tri alebo viac apartmánov, platí na mieste dodatočný poplatok vo výške 50 EUR na osobu. Platí sa na mieste na recepcii. Toto sa môže zmeniť.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Za poplatok môžete využiť izbu pre dospelých.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.