Parco Augusto

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Terme Vigliatore, cca. 2 km od piesočnatej oblázkovej pláže (bezplatná kyvadlová doprava približne od polovice mája do začiatku októbra). Centrum Terme Vigliatore je cca. 1km, veľká nákupná ulica cca. 15 km. Vzdialenosť od letiska CTA je cca. 150 km.

vybavenie:
Kompletne zrekonštruovaný hotel pozostáva z celkom 90 izieb rozmiestnených v 1 hlavnej budove a prístavby so 4 a 2 poschodiami. Interiér zahŕňa lobby s 24-hodinovou recepciou, posedenie, WiFi, reštauráciu a 2 bary.
Bazén zahŕňa bazén so slnečnou terasou a strešný bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hostia si môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie v koktailovom a lounge bare. Ležadlá a slnečníky sú poskytované bezplatne na pláži a pri bazéne (sezónne). Osušky sú k dispozícii na zálohu.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 24m2): Je vybavená vaňou alebo sprchou/WC, TV so satelitným príjmom, klimatizácia/kúrenie, WiFi (zdarma), trezor a minibar (za príplatok).

Komfortná dvojlôžková izba (cca 24m2): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV so satelitným príjmom, klimatizácia/kúrenie, WiFi (zdarma), trezor, minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu.
Za poplatok tiež s výhľadom na more rezerváciu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive naviac

Raňajky formou bufetu

Polpenzia plus: raňajky a večere formou bufetu vrátane nealkoholických nápojov, vody, piva a domáceho vína pri večeri.

v all inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Odpoledne občerstvenie. Miestne nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive od 10:00 do 23:00 a miestne a vybrané medzinárodné alkoholické nápoje od 19:00 do 23:00 v príslušných otvorených baroch.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Animácia pre deti
- Detské postieľky (za poplatok a na požiadanie)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
poplatok: požičovňa bicyklov

wellness:
- Kúpeľné centrum
- Krytý bazén (sezónne)
- Whirlpool (za poplatok)
- turecké kúpele (za poplatok)
- sauna (za poplatok)
- masáže, kúpeľné procedúry (za poplatok)
- Kozmetické procedúry (za poplatok)

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: Visa, Mastercard, Amexo
- lekár (za poplatok)
- Servis na izbu (za príplatok)
- Práčovňa (za príplatok)
- Parkovanie (za poplatok)
- Požičovňa automobilov (za poplatok)

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poplatok (porovnateľný s turistickou daňou) vyberajú mestá a obce, ktoré platí hosť na mieste počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Pre rezervácie s prevodom sú detské sedačky k dispozícii len na vyžiadanie a za cenu približne 11 EUR na každú cestu (platí sa na mieste).