The Ship Inn Hotel And Villas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Ship Inn Hotel And Villas sa nachádza v cca. 1 km od verejnej piesočnatej/kamienkovej pláže. Je to dostupné autobusom/autom. Vzdialenosť na letisko Ercan je cca. 44 km.

Vybavenie: Hotel bol naposledy renovovaný v roku 2016 a má 83 izieb. Na mieste nájdete recepciu s nepretržitou prevádzkou, lobby, klimatizáciu a Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo). Interiér ďalej zahŕňa a la carte reštauráciu s terasou. Práčovňa a lekárska služba sú za poplatok. Vo vonkajšej časti hotela nájdete plavecký bazén, integrovaný detský bazén, sezónny sezónny bar a záhradu. Vo vonkajšom areáli nájdete bezplatné parkovisko. Pri bazéne sú k dispozícii bezplatné stoličky a slnečníky. Plážové stoličky, vankúše a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, telefónom a TV. Rodinné izby sú podľa dostupnosti a ponúkajú rovnaké vybavenie ako štandardné izby.

Strava: Bez stravy. Raňajky alebo polpenzia k dispozícii.

Šport/zábava: možno. za poplatok: posilňovňa, stolný tenis, tenisové vybavenie a masáže. Za poplatok: sauna.

Deti: detský bazén.

Iné: - Prijatá platba: Euro/Master Card a Visa.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.