Club Simena Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Club Simena sa nachádza v meste Kyrenia, mesto na severnom pobreží Cypru. Najbližšie obchody, reštaurácie a bary sa nachádzajú po cca. 1,2 km. Vzdialenosť do Cyperského letiska je cca. 98 km.

Vybavenie: Komplex ponúka lobby s recepciou, WLAN (zadarmo v hale hotela), reštauráciu, bar, úschovňu batožiny, hotelový trezor a TV miestnosť. Hotel tiež ponúka práčovňu (za poplatok), lekárske služby (za poplatok) a parkovisko (za poplatok). K dispozícii je tiež požičovňa áut, transfer a turné. Vonku sa nachádzajú dva bazény s tobogánom a slnečná terasa, ako aj sezónny snack bar pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou/WC, sušičom na vlasy, manželskou posteľou alebo samostatnými lôžkami, klimatizáciou, kúrením, satelitnou televíziou, telefónom, písacím stolom, minibarom (prípadne za príplatok), trezorom a balkónom alebo terasou. Tie sú tiež rezervovateľné na výlučné použitie. Bungalovy sú vybavené kúpeľňou so sprchou/WC, sušičom vlasov, jednou spálňou alebo jednou spálňou, klimatizáciou, obývacou izbou so satelitnou TV, telefónom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, kuchynským kútom a balkónom alebo terasou s výhľadom na záhradu alebo bazén.

Stravovanie: Možnosť raňajok a polpenzie. Na polpenziu si môžete dopriať raňajky a večere formou bohatého bufetu s teplými a studenými jedlami.

Šport/Zábava: Bezplatne: sauna, zábavný program a minigolf. Za poplatok: biliard a masáže.

Deti: detský kútik, detský bazén, tobogán a detské vysoké stoličky.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().