Sofia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

ŠPECIÁLNE PRE MLADÉ POBYTY POPULÁRNE ... VEĽKÉ MIESTO NA

Miesto:
Jemná, mierne svahovitá piesočná pláž je cca. 150 m. Pešia zóna s množstvom obchodných a zábavných zariadení je vzdialená len pár minút chôdze. Čas prenosu cca. 45 až 80 minút.

Vlastnosti:
Hotel má celkom 136 izieb. Medzi ďalšie zariadenia patrí vstupná hala s recepciou, výťah, TV miestnosť, reštaurácia s terasou, írska krčma. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a krytý bar pri bazéne. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby (A1-3A), cca. 21 metrov štvorcových sú vybavené minibarom (za poplatok), klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom, kúpeľňou so sprchou, WC a balkónom. Prípadne k námornej strane (A2-3C) alebo k moru (A2-4B) rezervovateľné. Izba Economy (A2A), cca. 18 metrov štvorcových, s rovnakým vybavením ako A2A. Žiadne priania týkajúce sa miesta a zariadení nie sú možné. Tiež dvojlôžková izba (A2-4D), cca. 24 metrov štvorcových, vybavenie ako A2A, možnosť rezervácie.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Večera je požadovaná na vhodné oblečenie.

All Inclusive:
Všetky jedlá vo forme bufetu. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:30. Občerstvenie, káva a čaj od 15.30 do 17.00.

zábava:
Veľa možností zábavy a zábavy v okolí.

Rodiny:
Detský bazén, detské ihrisko.

Info:
Kreditné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Izby A2D môžu byť vybavené minimálne 2 a max. 4 dospelí sú obsadení. Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.