Sirkeci Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Sirkeci Park sa nachádza v Sirkeci Istanbule. Nachádza sa asi. 4,7 km od centra mesta.

Vybavenie: Hotel má 5 poschodí a celkom 24 izieb. Medzi vybavenie hotela patrí recepcia (otvorená 24 hodín), klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (môže byť spoplatnený), hotel (môžu byť účtované poplatky), zmenáreň, výťah a TV miestnosť. Okrem toho, interiéry, reštaurácie a kaderníctvo a kiosku obsahuje. Miestnosť a práčovňa ktorý môže byť spoplatnený. Vonku nájdete slnečnú terasu a parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie v rodinnom dome: Štandardné izby sú vybavené čaju vaňou alebo sprchou/WC a čaj/káva (môžu byť účtované poplatky).

Stravovanie: Raňajky na vyžiadanie.

Iné: - Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a Visa.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.