Carvi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v rekreačnej oblasti Lagos, iba cca. 50 m od pláže "Dona Ana". Malebné centrum mesta s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je vzdialené asi 1,5 km od hotela. Zastávka MHD sa nachádza v cca. Vzdialenosť 300 m. Čas prepravy na letisko Faro je približne 45 minút.

adresa:
Apartado 33
Praia Dona Ana
8600-500 Lagos
Tel .: 351 282 762026
Fax: 351 282 760247

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 1968.Hostia žijú v 103 izbách.K dispozícii je lobby a 24-hodinová recepcia.Na väčšine poschodí sú výťahy.Služby, ako sú bezpečné a devízové ​​zariadenia zabezpečia pohodlný pobyt.Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch.Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu renovovanú v roku 2016, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar s ponukou jedál a nápojov.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Cestujúci, ktorí používajú bicykle, môžu využiť úložisko bicyklov na mieste.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).
Upozorňujeme, že hotel neponúka prístelky alebo detské postieľky.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v okolí sa od 18. septembra uskutočňuje renovácia až do 1. apríla 191. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie z apríla 18

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Môžete si pomôcť s raňajkami formou bufetu (formou bufetu). Večera sa koná ako menu. Dostanete jeden nápoj na osobu a jedlo zadarmo.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Hotel ponúka rôzne platené športové aktivity vo vnútornej oblasti, napr. telocvičňa, stolný tenis, biliard a šípky. Pre hostí je k dispozícii kúpeľné centrum so soláriom. Za poplatok sú masáže.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.